Deprecated: Function eregi() is deprecated in /plugins/system/sefservicemap.php on line 49
news365.pl
 

news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
news365.pl n e w s 3 6 5. p l

news365.pl

Email Drukuj PDF
news365.pl dla dziennikarzy - każdy dzień przynosi szereg wydarzeń, o których trzeba napisać, nagrać relację czy telewizyjny materiał. Rozpoczynasz dzień i chcesz go dobrze zaplanować. Wejdź na news365.pl i w specjalnym kalendarzu sprawdź co dzieje się w mieście. Karta wydarzenia, to dokładne informacje dotyczące organizatora, miejsca, czasu i tematyki spotkania. Obok zaproszenia znajdziesz potrzebne informacje dotyczące wydarzenia. Odnośniki do stron internetowych, a także bibliografię, dzięki której poszerzysz swoją wiedzę. Informacje są opracowywane przez pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C.K.Norwida w Zielonej Górze.
Zdarza się, że pewne wydarzenia przechodzą bez udziału mediów, bo zabrakło dobrego przepływu informacji. news365.pl stale pracuje nad bazą kontaktów i sprawdza czy w mieście nie dzieje się coś godnego uwagi. Monitorujemy, przypominamy i zachęcamy organizatorów do informowania o eventach, o których powinni dowiedzieć się mieszkańcy Zielonej Góry.
Ponadto na portalu znajdziesz inne przydatne informacje dotyczące świąt, rocznic, postaci i kalendarium, które pomogą urozmaicić wiadomości. Będzie nam niezwykle miło jeśli kolejny dzień pracy rozpoczniesz od odwiedzin news365.pl. Zapraszamy!

news365.pl dla organizatorów - organizujesz konferencję prasową, briefing, wystawę, spotkanie z ciekawym człowiekiem i chcesz by dowiedziały się o tym wszystkie media w mieście? news365.pl został stworzony z myślą o dobrym przepływie informacji z lokalnymi redakcjami portali, radia, prasy i telewizji. W jednym miejscu zbieramy wydarzenia, które interesują dziennikarzy. Prześlij e-mail, a jeszcze tego samego dnia Twoja wiadomość znajdzie się w naszym serwisie. Pracownicy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C.K.Norwida uzupełnią ją o pozycje książkowe, które pomogą rozszerzyć wiedzę w danej dziedzinie. Możesz wysłać zdjęcia, plakat, dokument - słowem wszystko co powinno przed wydarzeniem trafić w ręce dziennikarza. news365.pl dociera z informacją do wszystkich redakcji w mieście.
Czy zdarzyło się Państwu zaplanować konferencję prasową lub inny rodzaj eventu medialnego w czasie konkurencyjnego wydarzenia, które zaabsorbowało dziennikarzy? Dzięki kalendarzowi news365.pl sprawdzisz czy termin Twojego wydarzenia nie koliduje z innymi. Teraz możesz precyzyjnie zaplanować własny event. Być może masz własną bazę kontaktów redakcji i wysyłasz zaproszenia bezpośrednio do dziennikarzy. To dobry i skuteczny sposób, ale dzięki przesłaniu wiadomości również do news365.pl zwiększysz liczbę odbiorców i będziesz miał pewność, że nie będzie dziennikarza, który nie dowie się o Twoim wydarzeniu.
Zapraszamy do stałej współpracy!
 

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 28 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2020 Września 2020 Października 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości