news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

VI Festiwal Kabaretu

Email Drukuj PDF

W tym roku Mikołajki w Zielonej Górze trwają pięć dni. Dzielą się one na część tradycyjną i kabaretową. O tej tradycyjnej wszystko z grubsza wiadomo: szósty grudnia, prezenty pod poduszką, w centrum handlowym przebrany za Mikołaja facet śmierdzący potem (bo stoi w tym samym stroju od początku listopada). Natomiast część kabaretowa trwa od drugiego do piątego grudnia i zwie się : Festiwal Kabaretu. Potu nie zabraknie, ale będzie to pot artystów, który jak powszechnie wiadomo pachnie fiołkami.

 

Więcej…
 

Komunikat dla mieszkańców

Email Drukuj PDF
KOMUNIKAT
Nr 1 z dnia 1.12.2010 godz. 9.00
dla mieszkańców Zielonej Góry
Szanowni Państwo!!!
Informujemy, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców Zielonej Góry a w szczególności dla Osiedli Pomorskiego, Śląskiego i Raculki. Trwają prace przywracające sprawność sieci gazowej. Bezwzględnie zakazuje się samodzielnej ingerencji w instalację gazową.
Więcej…
 

Odśnieżanie dachów

Email Drukuj PDF

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina o konieczności odśnieżania dachów. Szef MSWiA Jerzy Miller polecił wojewodom, aby we wszystkich województwach inspektorzy nadzoru budowlanego sprawdzali czy na dachach budynków nie zalega gruba warstwa śniegu. Dotyczy to w szczególności obiektów wielkopowierzchniowych.

Więcej…
 

Szlachetna Paczka

Email Drukuj PDF

 

W tym roku akcja organizowana jest już po raz dziesiąty. W ubiegłym roku SZLACHETNA PACZKA przekazała pomoc o wartości 6,5 miliona złotych 8 tysiącom potrzebujących rodzin w całej Polsce. W województwie lubuskim 500 rodzinom.

Więcej…
 

Światowy Dzień Walki z AIDS

Email Drukuj PDF

 

01.12.2010 r. z inicjatywy WHO  obchodzić będziemy Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym dniu na całym świecie, w tym i w Polsce, odbywają się m.in. konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS.  W ramach tegorocznych lubuskich obchodów Zespół ds. opracowywania i realizacji programu zwalczania AIDS i zapobiegania zakażeniom HIV w Województwie Lubuskim na lata 2009 -2011, pod przewodnictwem prof. Zbigniewa Izdebskiego, przygotował kampanię edukacyjną adresowaną do młodzieży ze szkół średnich.

Więcej…
 

Lista nowych radnych w sejmiku

Email Drukuj PDF

Znamy już skład Sejmiku Województwa Lubuskiego na kolejną 4-letnią kadencję. Wojewódzka Komisja Wyborcza w Zielonej Górze zakończyła przyjmowanie od powiatowych komisji wyborczych protokołów z wynikami wyborów. Na ich podstawie WKW podała listę osób, które zdobyły mandat radnego w kadencji 2010-2014. Mandaty zdobyli m.in. Marszałek Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński oraz wicemarszałkowie: Elżbieta Polak i Tomasz Wontor.

Więcej…
 

Nagrody dla Animatorów Roku

Email Drukuj PDF
Zielonogórski Ośrodek Kultury z kapitułą w składzie w składzie: Agata Miedzińska dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, Mirosław Musioł kierownik działu Animacji i Upowszechniania ZOK oraz instruktorzy Krzysztof Mroziński, Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Dominika Krupa po rozpatrzeniu kandydatur na Animatoru Roku 2010, przyznała Dyplom Animatora roku 2010 i nagrody w wysokości po 500 zł. Laureatami  zostali:
Więcej…
 


Strona 172 z 172

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2021 Września 2021 Października 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości