news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Letnie Spotkania Młodych Twórców 2016 w BWA

Email Drukuj PDF

BWA zaprasza na warsztaty dla dzieci i młodzieży (6-15 lat). W tym roku przygotowaliśmy trzy cykle zajęć, będą się odbywać w grupach 20 osobowych, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30-13:30. Uczestnictwo bezpłatne, materiały zapewnia organizator. Obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej…
 

Wakacyjny wolontariat

Email Drukuj PDF

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze – Organizator 2. Zielonogórskiego Festiwalu Filmu i Teatru „Kozzi-Dymny-Himilsbach” zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze wolontariusza do pomocy przy realizacji kolejnej edycji. Impreza odbędzie się w dniach 6-10 lipca br. Zachęcamy do wolontariatu zielonogórską młodzież i studentów. To niezwykła szansa na przeżycie kulturalnej przygody, zdobycie cennego doświadczenia oraz zawarcie ciekawych znajomości. Po zakończeniu współpracy każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie.  Zapewniamy również ubezpieczenie. Osoby zainteresowane współpracą w ramach wolontariatu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 01.07.2016 r.
Formularz zgłoszenia

Formularz zgody rodziców dla niepełnoletniego wolontariusza

 

Komunikat Policji

Email Drukuj PDF

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków kolizji drogowej w dniu 06  maja 2016r. ok. godz. 11:41-13:57 w Zielonej Górze przy ul. Aleja Niepodległości w rejonie budynków 27,29. Nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód marki  VW Caravelle. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny  z Wydziałem Sztab Policji i Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 tel. 68  4761709 lub  997. 
Źródło: sierż. Kamila Wydrych, Zespół Komunikacji Społecznej KMP Zielona Góra

 

Komunikat Policji

Email Drukuj PDF

altKomenda Miejska Policji w Zielonej Górze  poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce  w  dniu 06 maja 2016r. w Zielonej Górze na ul. Wrocławskiej, na parkingu w okolicy cmentarza, gdzie kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód marki Ford Focus, powodując jego uszkodzenie
Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Sztab Policji I Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 tel. 68 476 22 63 lub 997
Źródło: sierż. Kamila Wydrych, Zespół Komunikacji Społecznej KMP Zielona Góra

 

Studenci UZ na podium ogólnopolskich zawodów robotyki - KrakRobot

Email Drukuj PDF

Drużynowa reprezentacja Studenckiego Koła Naukowego Robotyki RoboCraft działającego na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyła III miejsce w ogólnopolskich zawodach KrakRobot, które odbyły się 28 maja 2016 roku w Krakowie! Jest to kolejna edycja zawodów z udziałem reprezentacji UZ, ale pierwsza, w której drużyna naszej uczelni stanęła na podium.

Więcej…
 

Bookcrossing w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej

Email Drukuj PDF

W Wypożyczalni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze 16.06.2016r. zostanie otwarta półka dla uwalniania książek. Dzięki niej książki dostaną drugie życie!  Święto uwalniania książek, które przypada na 16.06.2016 r., rozpoczyna XIII edycję ogólnopolskiej akcji promowania czytelnictwa. Idea krążącej książki narodziła się w Stanach Zjednoczonych w 2001 roku. Pomysł przyjął nazwę Bookcrossingu.

Więcej…
 

Podsumowanie debaty „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”

Email Drukuj PDF

Za nami II edycja projektu „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”. W bibliotekach w całej Polsce rozmawiano o rozwoju Polaków. Jak uwolnić potencjał aktywności obywatelskiej mieszkańców Polski lokalnej? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali uczestnicy debaty, która 19 maja odbyła się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze, a także w ponad 50 innych miejscowościach w całej Polsce. Debata jest częścią projektu „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”, organizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. To projekt, którego celem jest wywołanie szerokiej dyskusji nad mechanizmami rozwoju lokalnych społeczności.

Więcej…
 


Strona 6 z 172

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2021 Września 2021 Października 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości