news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Utrudnienia w ruchu na ulicy Drzonków-Szkolna

Email Drukuj PDF

Utrudnienia w ruchu na ulicy Drzonków-Szkolna w Zielonej Górze w związku z budową drogi. Od dnia 24 maja 2016 roku wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Drzonków-Szkolna (mapka poniżej). Planowany termin zakończenia prac: 18 czerwca 2016 roku.

Więcej…
 

Nowe kierunki studiów w PWSZ w Sulechowie

Email Drukuj PDF

altPo przeprowadzeniu wnikliwej analizy zapotrzebowania na kadrę w naszym regionie oraz we współpracy z przedsiębiorcami od roku akademickiego 2016/17 uruchamiamy nowe kierunki studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie.

Więcej…
 

Projekt „Aktywizacja z POWERem”

Email Drukuj PDF

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza do udziału w projekcie "Aktywizacja z POWERem”. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, pozostającą bez pracy, nie uczącą się w trybie stacjonarnym ,w wieku 15-29 lat i mieszkasz na terenie województwa lubuskiego – już dziś zgłoś się do nas! Każda/y z zakwalifikowanych 80 Uczestniczek/ków otrzyma wsparcie doradcy zawodowego w formie spotkań indywidualnych (4 h), w tym opracowanie Indywidualnego Planu Działania (6 h), a także indywidulane pośrednictwo pracy (3 h). Ponadto każdy/a z 80 Uczestniczek/ków ma możliwość wzięcia udziału w szkoleniu zawodowym dopasowanym do zidentyfikowanych potrzeb czy 3 miesięcznym stażu zawodowym.

Więcej…
 

Komunikaty Policji

Email Drukuj PDF

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 20 kwietnia 2016 r w Zielonej Górze na ul. Moniuszki 16(teren parkingu), gdzie nieustalony kierujący pojazdem koloru niebieski metalik najechał na prawidłowo zaparkowany samochód marki Volkswagen Jetta a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Sztab Policji i Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 tel. 68 476 22 62 lub 997.
Źródło: sierż. Kamila Wydrych, Zespół Komunikacji Społecznej, KMP Zielona Góra

 

Prof. Piotr Lubiński z UZ ekspertem Europejskiej Agencji Kosmicznej

Email Drukuj PDF

Dr hab. Piotr Lubiński, prof. UZ z Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Zielonogórskiego został powołany w skład Komitetu Europejskiej Agencji Kosmicznej zajmującej się przydziałem czasu obserwacyjnego satelity INTEGRAL w latach 2016-2017. Praca w komitecie polega na ocenie wniosków obserwacyjnych pod względem wartości naukowej,  możliwości wykonania zaplanowanych zadań i właściwego wykorzystania detektorów satelity. Pierwsze posiedzenie komitetu odbędzie się w połowie maja 2016 w Europejskim Centrum Astronomii Satelitarnej (ESAC) położonym w pobliżu Madrytu.

Więcej…
 

Cinkciarz.pl na 9 miejscu listy 200 największych polskich firm wg Wprost

Email Drukuj PDF

Cinkciarz.pl znalazł się w pierwszej dziesiątce zestawienia największych polskich firm. W stosunku do ub. roku awansował aż o dziewięć pozycji. W rankingu tygodnika Wprost został równocześnie uznany za największą polską prywatną spółkę. Tygodnik Wprost właśnie opublikował drugą edycję Listy 200. To ranking największych polskich firm. Redakcja uwzględniła w zestawieniu spółki kontrolowane przez polskich przedsiębiorców prywatnych, Skarb Państwa oraz będące własnością komunalną. Firmy ujęte na liście zatrudniają prawie 800 tys. osób, a ich rynkowa wartość jest szacowana na 400 mld zł. Łącznie sprzedały w 2015 r. towary za ponad 630 mld zł, co stanowi 35 proc. PKB kraju.

Więcej…
 

Tydzień Bibliotek na UZ

Email Drukuj PDF

Od 8 do15 maja 2016 trwa XIII edycja Tygodnia Bibliotek. Najważniejszym celem programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia i edukacji oraz zwiększenie zainteresowania książką w społeczeństwie. Hasło Tygodnia Bibliotek 2016 brzmi Biblioteka inspiruje. Z tej okazji również Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego przygotowała dla swoich Czytelników wiele atrakcji. Do udziału w spotkaniach i uroczystościach zaprasza zespół Biblioteki Uniwersyteckiej.

Więcej…
 


Strona 7 z 172

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2021 Września 2021 Października 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości