news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

46. Dni Kultury Studenckiej Bachanalia

Email Drukuj PDF
alt46. Dni Kultury Studenckiej Bachanalia. Termin: 16-20 maja Zielona Góra.
Najważniejsze wydarzenia poniżej:
Więcej…
 

Tydzień Bibliotek 2016 w Bibliotece Norwida

Email Drukuj PDF
altWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza  w dniach 5-15 maja br. do udziału w ogólnopolskiej akcji Tygodnia Bibliotek.  XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek przebiega ph. Biblioteka inspiruje. Biblioteka Norwida przygotowała bogatą ofertę obchodów adresowaną zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Na wszystkie imprezy wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Więcej…
 

Lubuscy winiarze zapraszają na weekendy otwartych winnic!

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do spędzenia weekendów w otoczeniu malowniczych lubuskich winnic. Oferta dla zwiedzających jest bardzo bogata i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oprócz delektowania się winem z różnych odmian winorośli, na stołach znajdą się naturalne produkty z winogron. Można będzie zakupić sadzonki. Dodatkowo lubuscy winiarze oprowadzą gości po swoich winnicach i opowiedzą wiele ciekawostek z dziedziny uprawy winorośli i produkcji wina.
Do odwiedzenie lubuskich winnic zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. – Nasze województwo naprawdę „smakuje” wyjątkowo, a od­radzająca się tradycja winiarska i produkcja miodu sprzyjają odkrywaniu zapomnianych lokalnych potraw – mówi marszałek.

Więcej…
 

12 atrakcji na 12 lat Polski w Unii Europejskiej

Email Drukuj PDF
altBędzie kolorowo, słodko i radośnie! Tak Lubuskie świętować będzie 12 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. 1 maja przyjdź na zielonogórski deptak i baw się razem z nami! W programie m.in. zabawy i konkursy dla najmłodszych, festiwal gier zapomnianych, a także mnóstwo unijnych słodkości! – Dzięki środkom z Unii Europejskiej Lubuskie pięknieje i dynamicznie się rozwija! Te 12 lat to prawdziwy skok cywilizacyjny! Jest więc co świętować. Bądźmy razem tego dnia – zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. Startujemy o godz. 12.00. Nie może Ciebie tam zabraknąć!
Więcej…
 

Święto Konstytucji Trzeciego Maja w Zielonej Górze

Email Drukuj PDF

altPrezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki serdecznie zaprasza na obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja, we wtorek 3 maja 2016 r. w Zielonej Górze.
Program uroczystości:
godz. 11.00 kościół konkatedralny pw. świętej Jadwigi  - msza św. w intencji Ojczyzny.

Więcej…
 

Komunikaty MZK

Email Drukuj PDF
altMiejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze informuje, że w dniu 3.05.2016 r. w godzinach 12:00-13:00 w związku z obchodami Święta Narodowego 3 Maja zamknięta dla ruchu kołowego będzie część al. Konstytucji 3 Maja na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Wrocławskiej. Autobusy linii „14” i „30” jadące w kierunku ul. Wrocławskiej będą miały w tych godzinach objazd przez ul. Sikorskiego i Sienkiewicza.W  czasie  objazdu  wyłączone dla tych linii będą przystanki „Planetarium” i  „Palmiarnia” . Autobusy będą  zatrzymywały  się  na  przystanku „Sienkiewicza”.W kierunku ul. Długiej ruch będzie odbywał się normalnie.
Więcej…
 

Komunikaty MZK

Email Drukuj PDF
altMiejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze uprzejmie przypomina, że od 01.05.2016 roku autobusy linii nr „27” kursami w godzinach 9.30 – 19.30 będą zatrzymywały się na przystanku przy kąpielisku miejskim przy ul. Botanicznej.
 


Strona 8 z 172

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2021 Września 2021 Października 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości