news365.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

FAQ

Email Drukuj PDF
1. Kto może zgłosić wydarzenia w news365.pl?

Przez organizatorów wydarzeń, które mogą być interesujące dla mediów rozumiemy między innymi: urzędy, instytucje kultury, firmy, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, szkoły, kluby muzyczne i sportowe. Słowem wszyscy, którzy chcą poinformować o swojej działalności.

2. Czy osoba prywatna może zgłosić wydarzenie, problem?

Oczywiście. Jeżeli znajdą się osoby, które chcą zwróci uwagę na problem, sprawę do rozwiązania, również może przesłać informacje do serwisu. Wiadomość taka nie pojawi się w kalendarzu, ale może zaistnieć w dziale "inspiracje". Jednocześnie w przypadku tego rodzaju sprawach sugerujemy również bezpośredni kontakt z wybraną redakcją. Potrzebne dane znajdziecie w dziale "organizujesz?".

3. W jaki sposób można zgłosić wydarzenie?

Wydarzenie najlepiej zgłaszać drogą elektroniczną. Adres serwisu to Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W nagłych sytuacjach można również kontaktować się telefonicznie. Telefon pierwszego kontaktu to:

4. Jakie dane powinny znaleźć się w informacji o wydarzeniu?

Szczegółowa informacja znajduje się w dziele "organizujesz?". W treści muszą się znaleźć: nazwa organizatora, data i godzina wydarzenia, miejsce wydarzenia, temat i opis wydarzenia oraz dane kontaktowe.

5. Dlaczego moje wydarzenie, mimo że wysłano informacje nie jest zamieszczone w kalendarzu?

Zwykle informacja o wydarzeniu pojawia się tego samego dnia, w którym zostało wysłane zgłoszenie. W przypadku eventów, o krótkim okresie wyprzedzenia (kilka godzin) prosimy dodatkowo o kontakt telefoniczny (tel.). Może się również zdarzyć, że Twój adres email nie zawiera domeny instytucji, którą reprezentujesz (używasz prywatnej poczty), w takiej sytuacji potrzebna jest dodatkowa autoryzacja za pomocą służbowego konta email.

6. Chcę aktualizować kartę wydarzenia / usunąć kartę wydarzenia. Jak to zrobić?

Podobnie jak w przypadku zgłaszania wydarzenia, również przy aktualizacji i usuwaniu należy posługiawac się adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Tytuł maila zaczyna się od słów AKTUALIZACJA lub USUŃ. Następnie tytuł wydarzenia. Np. AKTUALIZACJA konferencja na Uniwersytecie Zielonogórskim.

7. Czy dane z kalendarza można eksportować?

Tak, kalendarz daje możliwość eksportu jego zawartości. Należy kliknąć na ikonę "ICAL" w górnym menu kalendarza i pobrać plik. Następnie wgrać plik w inną aplikację np. MS Outlook lub Google Calendar lub skopiować adres URL kalendarza i wkleić w wymagane pole swojego kalendarza. (http://news365.pl/index.php?option=com_jcalpro&Itemid=1&format=ical)

8. Czy dane z kalendarza można wydrukować?

Tak. Kalendarz umożliwia druk treści w zależności od wybranego widoku. Wydrukować można informację o konkretnym wydarzeniu, wykaz wydarzeń w ciągu dnia, tygodnia, a także miesiąca.

9.Ochrona danych osobowych
News365.pl nie podaje szczegółowych danych kontaktowych tj. telefony komórkowe czy prywatne, a nawet osobowe służbowe adresy e-mail. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy organizator sam zwróci się z prośbą o ujawnienie takich danych. Standardowo podajemy jedynie nazwę instytucji, adres, stacjonarny numer telefonu oraz ogólny adres e-mail.
Poprawiony: poniedziałek, 20 grudnia 2010 21:26  

Zielona Góra

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

There are no upcoming events currently scheduled.
CAŁY KALENDARZ

KALENDARZ

Sierpnia 2021 Września 2021 Października 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości