Wydarzenie: 'Winobraniowy Weekend W Strasznym Dworze' Print
  Rozrywka
Wydarzenia ze świata rozrywki.
Data: sobota, 10 września 2011 - 21:00
Informacje kontaktowe:
Klub Straszny Dwór ul.Kazimierza Wielkiego 21 65-001 Zielona Góra
Email:

news365.pl10.09 [pt] Winobraniowy Weekend 1scena: NOVICKY; 2scena: KNAJPENTERRORISTEN

Oficjalny start Winobrania tylko w Strasznym Dworze! Szykujcie się na imprezową bombę. Oczywiście gramy na 2 sceny, ale dodatkowo specjalnie na tą okazję odpalamy 2 bar [szukaj go na ogródku] byście nie stali za długo w kolejkach.
Jednocześnie będzie to after party po Strefa Skoków ? skoki FMX [http://www.facebook.com/event.php?eid=196271207105134]

1 scena: NOVICKY [www.soundcloud.com/novicky]
2 scena: KNAJPENTERRORISTEN [www.facebook.com/knpntrrstn]

www.facebook.com/event.php?eid=224980480882427


Lokal otwarty od 18:00
Start imprez: 21:00
Zasady wstępu:
panie wstęp wolny do 23.00 + darmowy drink na dobry początek,
panowie 10,-

NOVICKY dj z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynał od szeroko pojętej muzyki house która na przestrzeni czasu przybrała formy deep i tech. W latach 2000-2008 odwiedził większość polskich klubów oraz wystąpił na największych festiwalach takich jak Creamfields, Audioriver czy finał konkursu Nokia Trends Lab gdzie zagrał u boku takich gwiazd jak Roni Size, Booka Shade, Richie Hawtin, Kosheen, Paul van Dyke, Goldie, Deep Dish. Swoje sety Novicky prezentował również na antenie Radiostacji, radia RAM, EURO oraz radia BIS.
Obecnie Novicky prezentuje style nu jazz, hip hop, nu soul, mash up, broken beat, funk oraz ?good house sounds?. Najczęściej usłyszeć go można w klubie Bezsenność i Drugim Dnie (gdzie odpowiada za booking artystów) we Wrocławiu oraz cyklicznie w Kamforze, Fono Clubie, Paparazzi czy Strasznym Dworze (Zielona Góra).

KNAJPENTERRORISTEN ? boysband dzielący muzykę na dwa gatunki ? dobrą i taką, której nie warto grać na imprezach. Kiedyś robili remixy dla Joy Division, Rotofobii i The Complainers - teraz robią swoje własne piosenki.
Na ich imprezach można usłyszeć wszystko, co piękne i przy czym można pozytywnie zwariować. Indie/elektro/dream pop, new/cold wave, dreamgaze, psycho/dance/folk/house, post-punk i post-wszystko co taneczne. Pierwsza impreza pod szyldem KNAJPENTERRORISTEN odbyła się 25 grudnia 2008 roku. Od tego czasu fascynacje muzyczne grupy przeszły wiele transformacji i cały czas ewoluują, ale nadal pozostają jedyną alternatywą dla lokalnej sceny.


Partnerzy:
Telewizja RTV Lubuska
Gazeta Regionalna
Radio Index
Gazeta UZetka
Lubie Merdać Palcem
Reprezentuj.com
Kokon


 


www.wimbp.zgora.plWykonany przez: JCal Pro Calendar 2